Site Ana Sayfa 16 Haziran 2024-Pazar | Günaydın
 
Ürün Galeri | Fiyat Listesi | Sepetinizdeki Ürünler | Sipariş Formu | Ürün Katalog

Bims Blok Ürün Kategorileri

BOŞ BLOK
ÜRÜN BİLGİSİ :

Bims agregası içindeki kuvars kumu, ayırımı yapılarak çimento ve suyun TS 3234 kurallarına uygun olarak, karışımı sağlanıp modern makinalarda yüksek basınçta vibre edilerek mukavemeti sağlanan bir hafif yapı elemanıdır.TS 2823 ve,( Isı iletkenlik değeri) TS 825'e uygundur. Ses yalıtım özelliği DIN=4109 değerlerine uygun en ideal hafif yapı elemanıdır.

DOLU BLOK
ÜRÜN BİLGİSİ :

Yük taşıma özelliği fazla olan bir üründür. Binaların dış duvarları ve bahçe duvarları için uygun bir malzemedir. Mukavamet gücü daha yüksektir.

ASMOLEN
ÜRÜN BİLGİSİ :

Malzemenin yapısı itibariyle binaların statik yüklerini hafifleten, katlar arası ısı ve ses izolasyonu sağlayan bir bims beton ürünüdür.

SIKIŞTIRMA BLOK
ÜRÜN BİLGİSİ :

Sıkıstırma Blok, Kiriş altı bosluk doldurma parcasıdır. Aynı zamanda kaplama elemanı olarakta kullanılır.

PARKE TAŞI
ÜRÜN BİLGİSİ :

Parklarda, yaya ve trafiğe açık yollarda, sitelerde, sanayi bölgelerinde, toplu konut alanlarında, fabrika çevrelerinde ve bir çok alış-veriş mekanlarında güvenle kullanılabilen uygun ve sağlamlığı kabul edilmiş beton döşeme elemanıdır.

BORDÜR TAŞI
ÜRÜN BİLGİSİ :

Yüksek yoğunlukta ve mukavemette imal edildiğinden ömürleri kaplama taşları kadar uzun olabilmektedir.Yaya yollarının, araç ve yeşil alanlardan ayrıldığı tüm sınırlarda kolaylıkla kullanılabilir.


 ©  Yalap İnşaat Bims Turz. Tic. San. ve Nak. Ltd. Şti. - 2019 Sayfa Başına Git